Nowoczesne rzemiosło

Współczesna perfumeria odchodzi od swoich tradycji – traci rzemieślniczy, artystyczny pierwiastek, który towarzyszył jej przez wieki. Perfumy stały się dobrem masowym i powszechnym. Tworzonym w pędzie konsumpcjonizmu.

W mojej praktyce pragnę tworzyć perfumerię, która odzyskuje dawną szlachetność i maestrię. Komponuję w pełni niezależnie i zawsze dbam o to, by na pierwszy miejscu był zapach, a nie wydumany marketing. Cały proces projektowy i produkcyjny prowadzę ręcznie w mojej kameralnej pracowni. Pod swoim szyldem tworzę perfumy w małych, limitowanych partiach, zaś każda seria posiada swoje unikalne cechy.

Jednocześnie staram się nadać temu rzemieślniczemu procesowi nowoczesną otoczkę, dzięki której jestem w stanie tworzyć nowatorskie, odważne kreacje zapachowe, zachować bezpieczeństwo i wartości użytkowe produktu. Zaawansowane urządzenia, laboratoryjna precyzja i podążanie za wynikami najnowszych badań z zakresu perfumerii – wszystko po to by tworzyć perfumy równie szlachetne co jakościowe i interesujące.

blog
Koncepcja

Bale Perfumes

Powyższą koncepcję realizuję w praktyce, tworząc autorskie serie perfum pod moją własną marką. Co je wyróżnia?

Limitowany nakład

W każdej serii tworzę ograniczoną ilość flakonów. Każdy produkt posiada swój indywidualny numer oraz rok serii.

Ręczna produkcja

Cały proces tworzenia prowadzę osobiście, bez seryjnej produkcji i zewnętrznych podwykonawców.

Unikalne serie

Każda seria perfum jest unikalna. Za każdym razem zmieniam kompozycyjne niuanse i wplatam interesujące składniki.